Wina czerwone, białe, słodkie i wytrawne - poznaj ofertę WinoSalute!

„Radość picia wina!” to nasze hasło przewodnie, któremu jesteśmy wierni – cały zespół Wino Salute to entuzjaści wina - zarówno białego jak i czerwonego. Nie wyobrażamy sobie życia również bez win musujących! W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć kilkadziesiąt gatunków win włoskich - jesteśmy absolutnie przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Historia czerwonego wina

Słodkie, wytrwane, musujące – wino to jeden z najstarszych trunków znanych ludzkości! Starożytni nie pili napojów bez dodatku wina, podawali je nawet dzieciom, dzięki jego właściwościom odkażającym wodę. Jest to jeden z najpopularniejszych alkoholi również w naszych czasach. Kto wyobraża sobie romantyczny wieczór czy ważną kolację, bez choćby kieliszka wina? Wyborne Barolo, Brunello, czy Chianti to nazwy, które zna każdy z nas. Nie znamy takiego, któremu nie smakuje eleganckie Prosecco, czy finezyjne Moscato! A może Franciacorta zamiast szampana?!

Wino czerwone w sklepie Wino Salute

W naszej sklepie internetowym Wino Salute nie tylko prowadzimy sprzedaż wina. Robimy coś znacznie więcej – przez udzielanie porad klientom, ciągłego zdobywania wiedzy i importowaniu rzadkich gatunków wina stale rozwijamy naszą pasję. Wino Salute to miejsce tworzone przez entuzjastów wina dla ludzi takich jak my. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz z prowadzonym przez nas blogiem o winach. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące wyboru odpowiedniego gatunku wina na przykład na jakąś wyjątkową okoliczność, typu zaręczyny lub spotkanie biznesowe zapraszamy do kontaktu – doradzimy jakie warto wybrać, aby kolacja była udana! Nie zawsze wysoka cena wina jest gwarancją jego doskonałej jakości. W naszym sklepie internetowym Wino Salute udowadniamy, że jest inaczej. Wiele naszych win włoskich zdobyło nagrody za doskonałą jakość do ceny!


Sortuj wg: Nazwa produktu | Cena | Punktacja
Serwis działa w oparciu o oprogramowanie Shoper - Clickray
Newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl