O nas

Oboje od zawsze kochaliśmy wino, teraz stało się naszą pasją.

Oboje pokochaliśmy również wszystkie emocje, które towarzyszą jego powstawaniu i piciu.

fotografia o nas

Pijąc i smakując wino w przeszłości nigdy nie zastanawialiśmy się nad jego prawdziwą istotą. Nadszedł jednak moment, gdy zrozumieliśmy co takiego tajemniczego, ekscytującego i magnetycznego kryje się właśnie w winie. To magia, za którą stoi człowiek z filozofią, pasją, pozytywną energią i niemal namacalną miłością i radością życia. Ot, tak po prostu.

Rozumieć wino to poznawać jego historię, sposoby uprawy i produkcji, cieszyć się dobrym rokiem i chłonąć każdym zmysłem pejzaże winnic. Kto choć raz w życiu miał okazję brać udział w winobraniu wie, jak można cieszyć się z życia. Jaką radość sprawia człowiekowi prosty posiłek popity winem z ostatnich zbiorów wśród ogorzałych słońcem, uśmiechniętych ludzi. I tak oto ten świat stał się częścią naszego życia. Powiedzieliśmy: Stop! Czas zwolnić, rozejrzeć się dookoła, posmakować życia – dosłownie. Mieć wreszcie czas dla siebie i dla przyjaciół. Banalne? Niemożliwe? Też tak myśleliśmy! A jednak naszym planem na dalsze życie stała się pasja i miłość do wina.

Rozmawiając z wieloma włoskimi winiarzami, dla których wino jest dziełem sztuki, nauczyliśmy się pokory i szacunku dla jakże nieprzewidywalnej matki natury, która w jednej chwili potrafi zniszczyć pracę wielu pokoleń. Trzeba odznaczać się niesamowitym hartem ducha i miłością do Ziemi, aby mimo wszystko mieć wiarę w przyszłość i ciągle zarażać swoją radością i pasją innych ludzi. Obserwując we Włoszech ludzi smakujących wino, zagłębiających się w jego niezliczonych smakach i zapachach, delektujących się wspaniałym jedzeniem, cieszących się z wolnego czasu w gronie przyjaciół zapragnęliśmy z całych sił przenieść te zwyczaje do nas, do Polski.

Emocji, które towarzyszą smakowaniu wina nie da się wyrazić słowami, trzeba je poczuć, zrozumieć a później czerpać z nich tylko czystą przyjemność.

Poczuj to z nami.

Zapraszamy…

… i SALUTE!

Serwis działa w oparciu o oprogramowanie Shoper - Clickray
Newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl