Wina musujące – sprawdź ofertę Wina Salute

Wino musujące to coś więcej niż tylko trunek odpowiedni na zabawę sylwestrową. Lekkie, odświeżające wina musujące pasują do wielu okazji. Nie musimy specjalnie wybierać ważnych wydarzeń, które zasługują na uczczenie tym trunkiem. W Wino Salute proponujemy pić je bez okazji, jak najczęściej - ze wszystkich win to właśnie to najlepiej poprawia nam humor! Mowa oczywiście o włoskim winie musującym prosecco. Naszym zdaniem to najlepsza propozycja na upały: zmrożone wino musujące w gorący dzień, to coś, co zdecydowanie orzeźwia!

Wino musujące czy szampan?

Około 50 milionów bąbelków – tyle mieści się w jednej butelce szampana czy prosecco. Może dlatego musujące wino ma swoich entuzjastów na całym świecie. Pamiętajmy tylko, że najlepsze wino musujące, to wino mocno schłodzone, prawie zmrożone. Jesteś fanem szampana? Musisz wiedzieć, że ta popularna nazwa powinna odnosić się jedynie do win musujących z Szampanii. W profesjonalnym podejściu nie powinniśmy więc stosować tej nazwy do win pochodzących z innych regionów świata.

W naszym sklepie internetowym Wino Salute znajdą Państwo bogatą ofertę win musujących. Najpopularniejsze musujące wino? Oczywiście Prosecco – wyśmienity smak w przystępnej cenie. Nasze wina musujące pochodzą z Piemontu (Moscato d’Asti), Lombardii (Franciacorta) i Wenecji Euganejskiej (Prosecco), czyli okolic z długimi tradycjami w produkcji takich win. Dzięki temu mają Państwo pewność, że dokonują właściwego wyboru! Mają Państwo wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszego biura obsługi klienta.

Serwis działa w oparciu o oprogramowanie Shoper - Clickray
Newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl